نظرسنجی

خب به سلامتی یک هفته از مطرح کردن طرح سال وبلاگی گذشت و من نظرسنجیشو با ابزار وبگذر آماده کردم که جاوااسکریپته اما به هر حال اگه جای بهتری سراغ دارین که بشه یه نظرسنجی همگانی درست کرد حرفی نیست. نظرسنجی رو کنار وبلاگ من می‌بینید که زیرشم دو تا لینکه یکی توضیحات مربوطه و یکی هم لینک مربوط به دریافت کد که هرکی می‌خواد این نظرسنجی رو بذاره تو وبلاگش فقط کافیه یه میل بدون حتی متن بفرسته در اولین فرصت کد براش فرستاده میشه.
چندتا رفیق پایه می‌خوام برای اجرای این طرح چون من محدودیت دارم و یه سری مشکلات. اگه ممکنه همراهی کنین.

پی‌نوشت: روز والنتاین نزدیکه پارسال یه گاهنوشت (داستان کوتاه) داشتم و قرار بود گاهی یه گاهنوشتی داشته باشم اما فرصت نمیشه، فعلآ شما چشمهایش را بخوانید تا بعد.
پی‌نوشت۲: صفحه‌ای برای دریافت کد ساخته شد، حالا دیگر نیازی نیست ای‌میل هم بزنید.

19 نظر برای “نظرسنجی

 1. درود جناب فواد خان ص.
  به نظرم سال مخالفت با فیلترینگ باشه بهتره. از اونجایی که اصلا از وبگذر خوشم نمیاد (تجربه شمارنده «مزخرفش») نظرم را تو این مطلب دادم.
  راستی تعداد خوانندهات افت کرده ها. توجه داری.
  بدرود.

  دوست داشتن

 2. عزیزان آفرین به اقدام زیبای شما
  بر هیچ کس پوشیده نیست که در دوران کنونی ما به «کورش» بیش از هر کس دیگر ظلم شده است. از کسانیکه تاریخ را قبول ندارند و از میان کتب بسیار تاریخی فقط به چند کتاب استناد میکنند میخواهم اینجا را ببینند تا ببینند علامه طباطبائی از کورش چه می نویسد. کسیکه باعث افتخار ماست و پدر حقوق بشر محسوب میشود حتی یک محل به نامش نیست. حتی عکس پشت یک اسکناس ما به او تعلق ندارد. سد سیوند که دیگر جای هیچ بحثی را باقی نمی گذارد. و از طرف دیگر «کورش» که به تاریخ پر افتخار ما باز میگردد فکر می کنم مورد توافق همه گروه های سیاسی باشد.
  لینک تفسیرالمیزان:
  *سال کورش*

  دوست داشتن

 3. این گزینه گسترش زبان فارسی به نظر من هیچ جالب نیست. همون حفظ تمدن ایرانی در این زمینه کافی بود. از یک ترک آذربایجان یا عرب خوزستان میشه انتظار داشت عرق ایرانی داشته باشه ولی موردی نداره انتظار داشت در گسترش زبان فارسی بکوشه.

  دوست داشتن

 4. نام دومین پیشنهاد کنید!

  می‌خوام برای طرح نام‌گذاری سال از دیدگاه وبلاگ‌نویسان یک دومین تهیه کنم. خودم چند تا نام در نظر دارم. اگه کسی نظری در این مورد داره و پیشن…

  دوست داشتن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.