فوتبال

دشمنان و فوتبال

خب انگار که دست‌های پنهان دشمنان اسلام و صهیونیست‌ها به فدراسیون فوتبال هم چنگ انداخته‌اند و بحران را به سمت تعلیق فوتبال ایران راهنمایی می‌کنند. این آقای نماینده که به جای برنامه‌ریزی‌های درست زر مفت زده است را خدا چه کار می‌تواند بکند؟ آخر خودمان دیدیم که جناب علی‌آبادی که انگار ورزش کشور ایشان را کم داشت برای فرهنگی شدن و اسلامی شدن نگذاشت سوت داور بازی ایران-آنگولا به صدا دربیاید و دکتر محمد دادکان را برکنار کرد حالا آقای نماینده می‌گوید دست‌های پشت پرده و دشمن اسلام در کارند! آخر چه ربطی دارد دیگر؟ به نظر من بهترین کار را همین محمد دادکان دارد می‌کند. وزنه‌برداران دوپینگ می‌کنند کار دشمنان اسلام است. کشتی نتیجه نمی‌گیرد کار دشمنان اسلام است. چمن ورزشگاه خراب می‌شود کار دشمنان اسلام است اما رضازاده که وزنه را مثل هلو بالای سر می‌برد کار خود خود اسلام است!!!
رو که نیست، یک هفته داریم تا کارها را راست و ریست کنیم باز به معجزه و دست پشت پرده و غیره متوسل شده‌ایم. فرق دوست و دشمن را هم نمی‌فهمیم یک زمان شخصی دوست است و دیگر بار دشمن اسلام! مگر فدراسیون یونان که معلق شد مسلمان بود؟
دلم برای این دشمنان گاهآ می‌سوزد.
شایعه شده است که بازی ایران و کره بازی خداحافظی محمود فکری از تیم ملی است بازیکنی که بازی‌های ملی‌اش به سی عدد هم نمی‌رسد و به قول فردوسی‌پور محمد نصرتی با ده سال تفاوت سنی بازی‌های ملی بیشتری نسبت به فکری دارد و این بازی در حالی قرار است برگزار شود که اسطوره‌های ما بدون خداحافطی رسمی از تیم ملی کنار رفته‌اند نفراتی مثل احمدرضا عابدزاده، جواد زرینچه، محمد خاکپور، خداداد عزیزی، کریم باقری، افشین پیروانی و علی دایی. حالا آیا نباید بهانه‌ای برای به هم ریخته شدن اوضاع فوتبال پیدا کرد؟
حالا برویم با تیم‌های محلی‌مان بازی تدارکاتی بگذاریم و در جام جهانی خلیج فارس قهرمان شویم اصلآ به کسی چه. طوری که داریوش مصطفوی می‌گفت بگذارید ما را محروم کنند ببینیم چه می‌شود؟! آری می‌توانید روی جوانان سرمایه‌ خرج کنید تا فوتبالیست بزرگی بشوند و خودشان را دریبل بزنند. خدا را چه دیدی شاید اصلآ فکری هم خداحافظی نکرد. در دوحه‌ی قطر هم اگر راهمان ندادند به درک! آخر کار دشمنان اسلام بوده است قطر هم که اصلآ کشور مسلمانی نیست!!!

Advertisements

1 دیدگاه برای «دشمنان و فوتبال»

  1. ما که از دروغگویی وسانسور خبر ها در ایران خسته شده ایم. واخیرا نیز گند فدراسیون را به گردن لابی صهیونیستی ونادیده گرفتن حق ایران تعبیر می کنند

    دوست داشتن

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.