فوتبال

دایی روی نیمکت

با اینکه بعد از پیوستن دایی به سایپا شایعاتی مبنی بر تصمیم او برای مربیگری در اواسط فصل شنیده شد اما اتفاقی که این چند روزه افتاد به نظر میاد پیشبینی نشده بود. لورانت در یک اقدام غیرحرفه ای به سر تمرینات تیم ترکیه ای رفت و کاری فراتر از کارهای آری هان موقع حضورش در پرسپولیس انجام داد و با توجه به قراردادش باید جریمه شود.
اما حالا علی دایی به عنوان سرمربی موقت سایپا انتخاب شده است تیمی که با لورانت خوب پیش میرفت. دایی حتی نیمکت نشینی را هم در این تیم تجربه کرد. بازوبند کاپیتانی را هم بر دست نبست اما حالا سرمربی این تیم شده است اتفاق خوشحال کننده ایست اما بدشانسی این است که در اولین تجربه اش رویارویی با پرسپولیس است. به قول خودش با احترام به پرسپولیس محکوم به بردیم!
برای من هم که تیم مورد علاقه ام در اوج به سر میبرد جالب است که باید به مصاف تیم علی دایی برود نمیدانم باید اولین تجربه دایی شکست باشد؟
به هر حال امیدوارم بازی خوبی از آب دربیاید جذاب و دوست داشتنی نه مثل استقلال-صبا کند و بی هویت و جنجالی. برای دایی هم آرزوی موفقیت در روزهای سختش دارم. اما بدانید که دایی هنوز هم بازیکن است اما فقط به دایی آماده بازی میدهد.
ولی جذاب بود اگه بازی سایپا-فولاد خوزستان انجام نشده بود و هفته آینده بود، مگه نه؟

Advertisements

2 دیدگاه برای «دایی روی نیمکت»

  1. سلام دوست من . مطالب جالبي نوشتي. بسيار لذت بردم . خوشحال ميشم به من هم سر بزني و نظرت رو راجع به تبادل لينك بگي.
    موفق و پيروز باشي.

    دوست داشتن

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.