روزانه

مهم نیست

به کوری چشم شوکت هم که شده ما انرژی هسته‌ای‌مان را به عنوان یک حق کاملآ مسلم به دست می‌آوریم. آقای کوفی عنان اصلآ برای‌مان مهم نیست که نگرانی از چیست. مهم نیست که روز قبل از تشریف‌فرمایی شما یک عدد هواپیما منفجر شد و یک سری بی‌گناه از همه جا بی‌خبر راهی کابوس شدند به جای پابوس!
مردم هم که دیگر کلافه‌اند نمی‌دانند چه می‌شود. نمی‌دانم شاید هم فیلم است شاید همه‌اش از دم سیاست انگلیس و آمریکاست شاید هم این وبلاگ دروغ می‌گوید. کاش اگر سیاست آمریکا و انگلیس بود آزادی فردی وجود داشت.
آقای عنان برو به رؤسایت بگو ما این حق مسلم را به دست می‌آوریم به هر قیمتی که شده مهم نیست چند نفر روزانه در ایران می‌میرند از فقر و بدبختی، از نبود امنیت و آرامش. مهم نیست چند نفر بیمار روانی این رفتارها شده‌اند. مهم نیست هواپیماها چه می‌شوند. مهم نیست تحریم مردم را به کدام جهنمی می‌برد. مهم نیست زلزله می‌آید و بم می‌میرد اما لبنان همچنان زنده است اصلآ مهم نیست مهم همان حرف مرد است که یکی‌ست!
اخبار: کشور برزیل به فناوری غنی‌سازی اورانیوم دست یافته است مانند آرژانتین اما به بازرسان آژانس انرژی اتمی اجازه بازرسی را نمی‌دهد.
– ببینم برزیل همان کشوریه که س ک س آزاد مسلم‌ترین حق است؟

پی‌نوشت: متاسفم که با آوردن نام شوکت از سریال دوزاری و بی در و پیکر «نرگس» در متنم استفاده کردم!

Advertisements

5 دیدگاه برای «مهم نیست»

  1. لطفا برای جمع اوری امضا برای جلوگیری از ساخت جداره ها در میدان امیر چخماق یزد این لینک را در وبلاگ و یا سایت خود قرار دهید
    برای اطلاعات بیشتر به روزنوشت دات بلاگفا مراجعه کنید

    دوست داشتن

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.