فوتبال · جام جهانی ۲۰۰۶

شاید مایلی‌کهن مثل احمدی‌نژاد

آقای مایلی‌کهن را می‌شناسید؟ بی‌ادعاترین مرد ورزش کشور. کسی که به ناحق از روی نیمکت سرمربی‌گری تیم ملی اخراجش کردند. ایشان یکی از مردانی‌ست که هدفش بهبود وضعیت ورزش کشور است اصلآ انتظاری هم ندارد فقط چیزی کمتر از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس نمی‌خواست! بله این آقایی که پریشب در برنامه‌ی نقد تیم ملی به زیاده‌خواهی علی دایی تاخت خودش حتی به عضویت در هیئت رئیسه‌ی پرسپولیس هم قانع نبود!

دوست نداشتم راجع به اتفاقاتی که سال پیش در این روزها افتاد اشاره کنم اما انگار اتفاقی مشابه در حال وقوع است. مایلی‌کهن مثل احمدی‌نژاد که به دولت روی کار تاخت به فدراسیون قبلی فوتبال تاخت و منظورش بهبود شرایط بود! همان کاری که سال پیش احمدی‌نژاد دلش می‌خواست. و حالا اتفاقی در شرف وقوع است. البته حدس من بر این است گرچه شاید امروز رئیس فدراسیون فرد دیگری را انتخاب کند. اما اتفاقات مشابه است. شاید محمد مایلی‌کهن به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال معرفی شود که دور از انتظار نیست. و اگر این اتفاق بیفتد باید به حال فوتبال کشور تاسف خورد. محمد دادکان چه خوب چه بد تمام شد اما تصور کنید که مایلی‌کهن چیزی شبیه به رئیس‌جمهور است. امروز هم که سوم تیر است.

همه می‌دانیم اخلاق مایلی‌کهن چگونه است. در عین بی‌ادعایی حتی راضی نشد بعد از ریاست انصاری‌فرد در پرسپولیس در هیئت رئیسه بماند! بر چه اساسی انتظار داشت رئیس باشگاه شود این را باید از خودش پرسید و حالا شاید گزینه‌ای باشد برای ریاست فدراسیون.

پی‌نوشت: امشب آرژانتین و مکزیک به مصاف هم می‌روند و نیازی به گفتن نیست که آرژانتین می‌برد! اگر آلمان از پس سوئد بربیاید باید منتظر حذف میزبان توسط آرژانتین بود! گرچه سوئد هم که بالا بیاید ما انتقام ۴ سال پیش را می‌گیریم.

پی‌نوشت۲: شاهد از غیب رسید! البته من قبل از خوندن این خبر پیش‌بینی کرده بودم با اتفاقاتی که سال پیش در انتخابات رخ داد دیگر چنین مسائلی دور از انتظار نیست.

Advertisements

1 دیدگاه برای «شاید مایلی‌کهن مثل احمدی‌نژاد»

 1. در مورد مايلي‌کهن هيچ نظري ندارم! يکي از مردان ِ شريفيه که به هيچ وجه نميشه روش حساب کرد!
  ورزش ِ کشور ِ ما به يک تحول ِ اساسي محتاجه! به کسايي که فکرشون نوئه، استعدادشون خوبه، و توانائيش رو دارن!
  ولي چيزي که توي مملکت ما براي هيچ کس مهم نيست، پيشرفته!
  واقعا بايد تأسف خورد به حال اونايي که مثل ِ زالو چسبيدن به رياست و قدرت و پول! بعضي وقتا فکر ميکنم تا کِي؟؟ اما به نتيجه‌اي نمي‌رسم!
  بهرحال خدا به خير کند
  !!
  آرژانتين رو هم براش دعا مي‌کنم، هر چند خدا خودش پشت و پناهش هست:D

  دوست داشتن

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.