فوتبال · جام جهانی ۲۰۰۶

آرژانتین برخاسته است

(پایان نیمه‌ی اول) نیمه‌ی اول بازی صربستان و آرژانتین با پیروزی مقتدرانه سه بر هیچ آرژانتین تموم شد. گل کرسپو که مردود اعلام شد دومین گل در این جام بود که به اشتباه آرژانتین را از آن محروم می‌کردند.
با این بازی که شبیه بازی‌های بارسا در لیگ اروپا بود دیگر منتقدین هیچ ایرادی نمی‌توانند بگیرند. دیگر نیازی به ستاره هم نداریم تیم ما خود ستاره است. ازخودگذشتگی کرسپو روی گل دوم زیبایی این گل تیمی را تکمیل کرد.
از پکرمن بعید نیست که نیمه‌ی دوم را رها کند البته امیدوارم اینگونه نباشد اما این آرژانتین تیمی‌ست که در یک نیمه بار خود را می‌بندد! حالا مدعیان چطورید؟

(پایان بازی) نیمه‌ی دوم هم عالی بود گرچه با اخراج کژمان بهتر هم شد و برگ برنده‌های خوزه پکرمن روی نیمکت ته‌وز و مسی هر دو به بازی آمدند و هر دو عالی بازی کردند هر کدام یک پاس گل دادند و یک گل زدند تا آرژانتین بهترین نتیجه‌ی جام را تا به اینجا بگیرد گرچه اگر ضربه کرسپو هم گل می‌شد او سه گل در صدر گلزنان می‌ایستاد. مارادونا باز هم روحیه‌اش را به زمین منتقل کرد با ورود دو نماینده‌ی او مسی و ته‌وز طرفداران هم به آرزوی خودشان رسیدند. حالا مدعیان یاد گرفتند چگونه هم می‌شود زیبا بازی کرد و هم می‌شود پر گل برد. کنترل بازی در هر سه منظقه زمین عالی بود و همین‌طور شروع‌های مجدد خوب آبوندانزیری که در این دو بازی دغدغه‌ی طرفداران را در درون دروازه از بین برده است. مدعیان آرژانتین برخاسته است شما هم برخیزید که در فینال منتظر شماییم.
»
آرژانتین ۶ – صربستان و مونته‌نگرو O

و دوستان:
» کری‌خوانان عزیز با کمال احترام، …! – محمدجواد روح
» ۶تایی‌ها – حمیرضا علاقه‌بند
» این «ما»ی دوست‌داشتنی – خسرو نقیبی
» نمایش قدرت آرژانتین – علیرضا مجیدی
» پیش به سوی قهرمانی آرژانتین – مصطفی قوانلو قاجار
» این آرژانتین است، لذت ببرید! – سیاورشن
» طوفان آرژانتین – مومالی
» اندکی صبر قهرمانی نزدیک است… – میم.میم
» آرژانتین به فوتبال آمریکای لاتین پشت نکرده است – سیپریسک
» چه می‌کنه این آرژانتین – سرزمین رؤیایی
» قهرمان یعنی آرژانتین – مثبت بی‌نهایت
» آموزش فوتبال توسط آرژانتین – دریا بندر کشتی

Advertisements

6 دیدگاه برای «آرژانتین برخاسته است»

 1. اين يکي واقعا تبريک داشت، در اين سطح از فوتبال، زدن شش گل به تيمي با دفاع مستحکم مثل صربستان، خب! کار هر تيمي نيست!
  و ريکلمه! اعجوبه‌ي دوست داشتني!!

  دوست داشتن

 2. کیف کردیم ما از بازی آرژانتین فواد جان – خیلی زیبا زدن. با این‌که هوادارشون نیستم ولی همه‌اش یاد تو بودم و برات خوش‌حالی کردم. 🙂

  دوست داشتن

 3. آقای روح رو باادب‌تر از این‌ها می‌دونستم که این ادبیات رو نوشته‌اش به کار ببره. امیدوارم تعصب هیچ‌وقت هیچ‌کس رو تا این اندازه تنزل نده.

  دوست داشتن

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.