نهایت امیدواری (آخر ضدحال)

استقلال ۲ – برق شیراز ۰ (نیمه‌ی اول)
پاس ۲ – صباباتری ۱ (نیمه‌ی اول)

اگرچه صدهزار نفر مشتاقانه منتظر دیدن جام قهرمانی در دستان محمود فکری هستند، و من فعلآ فقط امیدوار به تحول در برق شیراز! و با توجه به اینکه نمیشه برق رو با لیورپول مقایسه کرد اما حتمآ که فینال جام قهرمانان سال پیش بین میلان و لیورپول رو فراموش نکردید، فقط نمی‌فهمم این زلاتکو چرا از اول حاج‌اسبویی رو نذاشت تو دروازه، تا این دوتا گل مفت رو نخورن!

تکمیل:
استقلال ۴ – برق شیراز ۱
پاس ۴ – صباباتری ۲

قهرمانی غرورآفرین استقلال را که با یک امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم جدول یعنی پاس همزمان با دستیابی کامل ایران به چرخه تولید سوخت هسته‌ای به دست آمد به تمام استقلالی‌های قهرمان نشده در لیگ برتر تاکنون تبریک می‌گوییم و آرزوی قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی را همچنان داریم!

9 نظر برای “نهایت امیدواری (آخر ضدحال)

 1. سلام
  قبل از هر چیز قالب جدید را تبریک می گویم البته چون به اینترنت خیلی وقت است دسترسی نداشتم نمی دانم این تغییرات برای چه زمانی است اما به هر حال مبارک باشد در مورد استقلال باید بگویم حقشان بود البته پرسپولیسی هستم ولی به استقلالی ها تبریک می گویم

  دوست داشتن

 2. اقا خدائیش رو که نیست سنگ پای قزوینه. ادم با قورباغه ناهار بخوره اما اینجوری که پرسپولیسی جماعت ضد حال خوردن نشه. خدائییش من هم دهم شدن با بدترین حالت ممکن رو به شما طرفداران صبور و از رو نروی پرسپولیس همیشه دهم تبریک گفته و امیدوارم که این غم و مصیبت تا ابد یخه پرسپولیس را ول نکند.

  دوست داشتن

 3. چقده حرص خوردم که اون زلاتکوي ابله! اين جاح‌آسبوئي رو نذاشت از اول..هر چند در ادامه بازم دو تا گل مفت خورد! اما بازم درصد اميدواريمون بيشتر بود! بهر حال مبارکشون باشه! پس‌فردا نيان عقده بشن که تاحالا بيچاره‌ها توي ليگ‌برتر!! قهرمان نشدن!:))

  دوست داشتن

 4. استقلالیها آنقدر معرفت دارند تا اجازه دهند تیم نهم جدولی جام را از نزدیک ببیند ، کافی ست خواهش کنند و به دفتر آبی پوشان بروند. کاش یه موی عنایتی تو تن مهاجمین قرمز ، و یک موی فکری تو تن دفاع پرسپولیس بود. به عنوان یک استقلالی برای پرسپولیس ارزوی روزهای بهتری را دارم البته اگر بعضی از بازیکنان پشندی بگذارند!

  دوست داشتن

 5. می گن آخرین چیزی که»آدم» از دست می ده امیده!
  اینکه شما لنگیها انقدر اصرار دارین بگین ما هم هستیم جای تعجب نداره.برمی گرده به همون فرضش که آدم بودنه.
  این حرفت منو یاد یه ضرب المثل انداخت.
  دقیق یادم نیست چی بود .همینقدر یادمه که توش شتر و پنبه دانه و خواب بود.take care and good luck

  دوست داشتن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.