روزانه

زنده‌ام که؟

به سلامتی با تلاش سربازان گمنام و به برکت لطف باریتعالی٬ پس از چند روز تحریم استکبار جهانی و صهیونیسم! برگشتم٬ با این حرکت ناشایست و غیراخلاقی! ابرقدرت جهان بنده تصمیم گرفتم موضع خود را تغییر بدهم٬ و همسو با سیاست‌های متدبرانه دولت محبوب شوم٬ بنابراین:
زنده‌ام که انرژی هسته‌ای داشته باشم.
زنده‌ام که اسراییل را از نقشه‌ی دنیا محو کنم.
زنده‌ام که هلوکاست را به سخره بگیرم.
زنده‌ام که سقوط کنم.
زنده‌ام که منتظر پول نفت بمانم.
زنده‌ام که راهپیمایی کنم.
زنده‌ام که به روسیه تکیه کنم.
زنده‌ام که امیدوار به بودجه‌ی محرومین باشم.
زنده‌ام که شعرهای مستهجن و غیر مجاز بگویم.
زنده‌ام که وبلاگم قانونمند شود مثل فیلم٬ کتاب و شعر.
زنده‌ام که تعیین تکلیف شوم.
زنده‌ام که …
زنده‌ام که چی بشه؟
با این تغییر رویه انتظار دارم به کوری چشم دشمنان اسلام و مسلمین٬ جناب رئیس‌جمهور لطفی کرده و یک عدد سرور امن و امان داخل ایران برای این وبلاگ‌نویس قانونمند و حامی ترتیب بدهند تا آمریکا بداند که تحریم هیچ ضرری برای ما ندارد که مفید هم هست٬ تازه به زودی ما تحریمش می‌کنیم!
پ.ن: از روی بدشانسی! دیتابیس قاط زد و من مجبور شدم دوباره بسازم! بنابراین لینک نوشته‌ها همش عوض شد! ضمن اینکه یکی از مطالب این وسط پاک شده که نمی‌دونم کدومه! به هر حال بدجور ضدحال خوردم ولی بعد از ده روز برگشتم!

Advertisements

4 دیدگاه برای «زنده‌ام که؟»

  1. هرروز سایتتو چک می کردم، یه روز بالا نمیومد، یه روز می گفت نیست، یه روز ومد ولی پست جدید نبود، یک روز هم دیدم که کل نوشته هات نیست.. دلم بدجوری واست تنگیده بود، گمان کردم گرفتنت.. چون همیشه عاقل ها رو میگیرن.. حالا که فکر می کنم می بینم که اصلابهت نمی خورد که بگیرنت. جیگرتو

    دوست داشتن

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.