طنز

جهاد تدارکاتی

بسم رب العلماء و المجتهدین

« انرژی صلح آمیز هسته ای حق مسلم ملت مسلمان ایران است» (شکاف الهستة الاسرار)
فدراسیون محترم فوتبال جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم،
از آنجایی که مسابقات جام جهانی فوتبال سال 1427 هجری قمری، در پیش روی رزمندگان فوتبال اسلام است، و همین طور نیاز به برگزاری جهادهای تدارکاتی برای جهاد اصلی علیه فوتبال کفر دیده میشود، لازم دیدم طی نامه ای تذکری را بدهم و نیز پیشنهاد خوبی را برای شما داشته باشم.
شنیده ام که برای جهاد های تدارکاتی و آزمایشی در مقابل لشکر غربی ها پیشنهاداتی را داده اید، که آنها با ترس فراوان این پیشنهادها را رد کرده اند، و دلایلی آورده اند که هیچ عقل سلیمی آن را پذیرا نیست.
برای پنهان کردن ترس قبیحشان، از ناامنی ایران و مشکلات دیپلماتیک را بهانه واهی خود کرده اند، در حالی که من یک معلمم که فقط دو سؤال نموده ام، و هنوز سؤالهای دیگری هم دارم، اما آنها به جای جواب دادن فرار میکنند.
براردران عزیز خودتان را به خاطر این مسائل آزار ندهید که جهاد اصلی جای دیگریست، اما برای اینکه آمادگی سربازانمان را بسنجیم، من دست روی دست نگذاشته ام، برای تاریخ مقرر شده، رایزنی هایی نمودم، گرچه دیر این خبر به من داده شد اما با تلاش بسیار توانستم با لشکر حماس قرار حماسه ای تدارکاتی و دستگرمی را تدارک ببینم، برای تاریخ سیم محرم الحرام ( دهم اسفند )، باشد که در آنروز تاریخی چشمان لشکر اوکراین، رومانی و دیگر بلاد کفر را کور کنیم.

با آرزوی توفیق الهی در تمام مراحل جهاد
«مدیریت محترم جمهوری اسلامی ایران»

Advertisements

4 دیدگاه برای «جهاد تدارکاتی»

 1. به شما تبريك مي كويم كه نظرات سايت راه من در خصوص انرزي هسته اي در سايت انكليسي بي بي سي درج كرديده است

  دوست داشتن

 2. از نوشته‌اي كه گذاشته‌ايد معلوم مي‌شود كه نه انرژي هسته‌اي را فهميده‌ايد، نه اسلام را و نه حتي از فوتبال خوب سر در مياوريد. به قول دوستان:
  آقا! شما اين كاره نيستيد!

  دوست داشتن

 3. سلام، من امروز اول فوریه داشتم توی بی بی سی میگشتم که یه خبر در مورد وبلاگهای ایرانی دیدم و به وبلاگ شما رسیدم، من معمولآ تو سایتای ایرانی نمیام چون پر تعصب و افراط و تفریطه ولی وبلاگ شما به نظرم منتقی و سنجیده بود. موفق باشید

  دوست داشتن

 4. حرفی نزن که بعد ها نوه های تو ازاین که بگویند جدشان در مورد این مسائل این همه احمقانه حرف زده احساس شرمندگی داشته باشند چون شک نکن که نوه های تو در آینده انرژی هسته ای را به عنوان یک سوخت معمولی استفاده خواهند کرد هر چه دولت پیشین با خفت و خواری با این غربی ها مصالحه کرد و نام آن را گفتگوی تمدن ها گذاشت و اروپایی ها به ریش ما خندیدند دیگر بس است

  دوست داشتن

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.