موسیقی

بلیط

استاد آواز ایران کنسرت داره، و مردمی که برای لحظه ای لطافت و طراوت به هر دری میزنند، به دنبال بلیط کنسرت از این سوی شهر به آن سو میروند، من نشسته ام اینجا وسط ایران، و مینویسم! میگویند آخر چقدر ایراد میگیرید! نکته مثبتی هست که ما به آن توجه کنیم در این دولت و سازمانهایش؟ چرا مثبت ها رو دیدیم، از شبهای برره دفاع کردیم و تشکر از صدا و سیما.
اما چه کنم که 99 درصد برنامه ریزیها و کارهای ما میلنگد! و یکی از آنها هم بلیط فروشی مراسم هنری و ورزشی است.
چند بار بلیط فروشی مسابقات فوتبال، حالا بازیهای معمولی بماند، بازیهای تیم ملی و داربی ها به صورت اصولی و حرفه ای فروخته شده؟
میدانیم که استاد شجریان مورد توجه همه مردم ایران است حتی کسی که آهنگهایش را گوش نکرده است نامش را با احترام میبرد، بر همین اساس باید توجه داشته باشیم که کنسرت او نیز خواهان زیادی خواهد داشت، آیا برنامه ریزی برای فروش بلیط یک کنسرت این قدر مشکل است که مردم برای یک شب آواز چند هفته دغدغه ذهنی و کاری داشته باشند که مبادا یک ساعت لذت از دستشان در برود!
اگر سخت است پس خدا رو شکر که اینجا زیاد کنسرتی برگزار نمیشود و خواننده های محبوب آن طرفها بیشترند و کنسرتها بیشتر!
آیا کنسرت استاد توی انگلیس هم اینهمه دردسر داشت؟ چگونه در کشورهایی مثل آمریکا و ترکیه و امارات ( دبی ) اینهمه کنسرت از نوع ایرانی ( بین المللی بماند! ) برگزار میشود و مردم حتی از ایران بلیط آنجا را تهیه میکنند و بدون هیچ دردسری – به جز مشکلات هواپیمایی و سیاسی – از آنها لذت میبرند؟!
پ.ن: آلبوم ماچ افشین رو برای شاد بودن پیشنهاد میکنم، اما آهنگ غمگین من مرا به شدت احساساتی کرده است!
پ.ن2: شب شعره توی ذهنم، با حروف تازه تازه، شب انتخاب واژه، که ترانمو بسازه…

Advertisements

1 دیدگاه برای «بلیط»

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.