طنز

بازی خبرساز

چند وقته به فوتبال ایران گیر ندادم! چون دیگه حالم داره از برنامه ریزی و بازیهای تیمهای ایرانی به هم میخوره، گرچه بمیرمم پرسپولیسو ول نمیکنم ولی به هر حال داره حالم بد میشه!
جمعه ای که گذشت تیم ملی ایران با تمام ستارگانش به مصاف تیم پر ستاره و پر مهره و با رنکینگ بالای مقدونیه! رفت، گرچه ستاره هاش غایب بودن، و دو یک باخت!
از اونجایی که من همیشه با منابع موثق خبری در ارتباطم! بعد از بازی جمعه این اتفاقات رو متوجه شدم:
1- سر جواد خیابانی به عنوان مشاور ارشد تیم ملی استخدام شد!
2- کنفدراسیون فوتبال آسیا نام میرزاپور را بالاتر از عابدزاده، حجازی و الدعایه در بین دروازه بانان برتر آسیا نوشت!
3- بارسلونای اسپانیا خواستار تعویض اتوئو مهاجم کامرونی خود با غلوم دماغ! ( ببخشین عنایتی ) شد.
4- به دلیل مخالفت ایران با حضور در جام چهارجانبه انگلیس! ( به دلیل مشکلات سیاسی! ) که در آن انگلیس، آرژانتین، تونس حضور دارند، انگلیسیها از نپال یا مالدیو که همسطح کره و ایران بازی میکنند برای این جام دعوت خواهند کرد!
5- داور بازی دیشب آرژانتین و انگلیس، به دلیل همدردی با ایران! پنالتی روی کروز را نگرفت تا انگلیس ببره! ( البته این یکی هیچ ربطی نداشت )
6- با توجه به اینکه معدنچی در بازی با استقلال سوتی داد و به تیم ملی دعوت شد! و موفق ظاهر شد! مسئولان تصمیم گرفتند که هادی طباطبایی و استاد اسدی و محمود فکری ( ملقب به محمود سوتی! ) را به تیم دعوت کنند.
7- امارات هشت گل از برزیل خورد! چون حق بازی با برزیل با ایران بود! که به دلیل مشکلات مالی انجام نشد.
8- جلال طالبانی ( طالبی! ) آمادگی خود را برای حضور روی نیمکت مربیگری تیم ملی در جام جهانی آلمان اعلام داشت!
9- بازی ستارگان ایرانی در بوندس لیگا هم تیمهای اروپایی را ترغیب به بازی با تیم ملی نمیکند چون …
10- از محمد نصرتی برای حضور در تیم ملی ایتالیا دعوت شد!
11- دیدین که هنوزم دایی و هاشمیان بهترین مهاجمان واسه تیم ملی هستند؟ به کوری چشمان مخالفان کاپیتان دایی! ( این یکی جدی بود )
نکته انحرافی: به نظر من هیچ کدوم از دروازه بانهای فعلی تیم ملی از میرزاپور گرفته تا طالب لو و محمدی کلاس جهانی ندارن، خدا کنه مربیای پرسپولیس به فکر فنایی باشن، چون اگه فنایی دوباره به اوج برگرده میتونه فیکس تیم ملی باشه ولی این بار با کلاس جهانی.

1 دیدگاه برای «بازی خبرساز»

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.